Front5

Архів новин

З Новим роком!
12/29/17

12315

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим ! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії ! З повагою, Голова Ради ректорів Петро Куліков.

Розпочалася підготовка до проведення в Києві літньої Всесвітньої Універсіади
12/20/17

5a395e4258d44i1200i650x410

За ініціативи Спортивного студентського союзу України розпочалася підготовка до проведення в Києві літньої Всесвітньої Універсіади в 2021 або в 2023 році. Про це повідомив на Першій Генеральній асамблеї Спортивної студентської спілки України її президент Євген Імас. Більш детально зі статтею можна ознайомитися за посиланням https://www.rbc.ua/ukr/news/kirilenko-imas-zhdanov-anonsirovali-podgotovku-1513710733.html

Кафедра промислової фармації КНУТД відзначала 15-річчя
12/19/17

15-reasons

15 років – вік зрілості! Це стверджує кафедра промислової фармації Київського національного університету технологій та дизайну. А поважні учасники міжнародної науково-практичної конференції «Фармакологія та фармацевтична технологія в забезпеченні активного довголіття», яка проходила цьому навчальному закладі, підтвердили. Участь в ній взяли вчені, виробничники, представники влади і зарубіжні гості. Особливістю було те, що так відзначали 15-річчя заснування кафедри. А що подія ця має не лише університетське і галузеве значення, але й загальнодержавне – підкреслили члени Торгово-промислової палати України, які поєднали проведення конференції з виїзним засідання ТПП.

Міжнародна виставка-форум з питань телебачення і телекомунікацій cstb_2018 Telecom_Media
12/18/17

Кафедра Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій Державного університету телекомунікацій стежить за розвитком подій в галузі телекомунікацій. Найближчим часом, 30 січня - 01 лютого 2018 року відбудеться Міжнародна виставка-форум з питань телебачення і телекомунікацій CSTB_2018 Telecom_Media. На виставці будуть представлені новинки обладнання та нові тенденції в галузі телебачення і телекомунікацій. У колі інтересів - цифрове багатоканальне телевізійне віщання: кабельне і супутникове ТБ, IPTV, OTT; інтерактивні послуги; Ultra HD контент; ТВ канали; цифрове ефірне ТБ; системна інтеграція; технології, рішення і послуги зв'язку: провідні мережі FTTx, Ethernet, мережі передачі даних, супутниковий зв'язок, телекомунікаційна та мережева інфраструктура, програмне забезпечення.

ЗУСТРІЧ ЗІ ШКОЛЯРАМИ
12/18/17

Shkt1

18 грудня студенти-магістри професійного спрямування «Економічна кібернетика» та викладачі кафедри інформаційних систем в економіці відвідали ЗОШ №6 м.Чернігова та зустрілися з учнями 10-11 класів. На початку зустрічі зі школярами йшлося про те, що зараз для майбутніх абітурієнтів настала важлива й відповідальна пора. Вони мають визначитися із вищим навчальним закладом, де продовжать здобувати освіту після завершення навчання у школі. До того ж, саме зараз дехто з майбутніх вступників остаточно вирішує, якому саме майбутньому фаху варто надати перевагу. Школярі мали змогу познайомитися з кафедрою, з професією бізнес-аналітика, поспілкуватися з викладачами і студентами-магістрами.

Розвиток співпраці зі Словацькими університетами
12/17/17

Spipracuaislovak

16 грудня в місті Нітра (Словакія) відбулася робоча зустріч ректора університету А.С. Даниленка з ректором Словацького сільськогосподарського університету П. Беліком та ректором університету ветеринарної медицини і фармацевтики м. Кошіце (Словакія) Я. Мойжішовою. На зустрічі ректорами було обговорено питання подальшого розвитку співпраці між Білоцерківським НАУ та Словацьким сільськогосподарським університетом. З ректором університету ветеринарної медицини і фармацевтики відбулися плідні переговори та досягнуто домовленості про налагодження співпраці з факультетом ветеринарної медицини нашого університету.

Інформація
12/12/17

Imgi2163-768x512

12 грудня у залі Вченої Ради Київського національного університету будівництва і архітектури відбулося спільне засідання Президії Будівельної палати України та Президії Академії будівництва України, в якому також взяли участь представники профільних міністерств і відомств, наукових і проектних установ та будівельних компаній. Серед гостей заходу також були представники науково-викладацького складу, аспіранти та студенти КНУБА.

Збір інформації
12/08/17

Peredachaiistorijipagei1

Секретаріат Ради ректорів веде збір інформації для підготовки та видання телефонного «Довідника – 2018» керівного складу вищих технічних навчальних закладів України. Термін подачі матеріалів - не пізніше 20 грудня 2017 року

« < 5 - 6 - 7 - 8 - 9 > »

останні новини

06/18/18
ПРОЕКТИ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ В ПОЛІ ЗОРУ СПІЛКИ РЕКТОРІВ УКРАЇНИ

06/09/18
Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine‘2018»: переможці відвідають Сіетл

06/06/18
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

випадкове фото

Uvaga

novii blok