Front5

Архів новин

Інформація
04/24/17

Ramkai1849irifajansiglazurireljefi22i5x9i5x7i5

Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує всіх бажаючих завітати на тематичну екскурсію по виставці «Києво-межигірський фаянс». Виставкові проекти збірки, за більш ніж сторічну історію музейної колекції, відбувалися тричі. Перший відбувся у 1925 році, другий – у 1982 році, і тільки через 35 років репрезентований третій – з 15 березня до 12 травня 2017 року. Вартість: Вхідна плата – 20грн з особи Екскурсійне обслуговування – 200 грн. з групи Музей відкрито для відвідувачів щоденно, крім вівторка, з 10.00 до 17.45. Каса працює до 17.15 за адресою: вул. Лаврська, 9, корп. 29.

Інформація
04/24/17

Інформуємо, що у серпні 2016 року видавничо-поліграфічним центром Київського національного університету ім. Тараса Шевченка виданий унікальний за обсягом і науковою новизною підручник у 2-х томах "Біологічна і біоорганічна хімія". Замовити підручник можна у видавничо-поліграфічному центрі "Київський університет" за адресою: 01601 ,м. Київ, вул. Володимирська, 60, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, тел. (044) 239-32-22

Наталію Кузнєцову обрано новим керівником НАЗЯВО.
04/11/17

-1499223441

23 березня 2017 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було проголосовано за нову голову НАЗЯВО. Нею обрали доктора юридичних наук, професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Наталію Кузнєцову. Рішення було прийнято одностайно – 18 голосів «За». Подання про призначення нового керівництва Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було підписано і передано на розгляд Кабінету Міністрів України. Також на засіданні, шляхом таємного голосування, було переобрано заступників: Сергія Бабака, Сергія Вижву, Сергія Курбатова, Володимира Харебу, Ігоря Чугунова.

Інформація
04/10/17

Ij1r0fprewm

Голова Ради ректорів Петро Мусійович Куліков прийняв участь у підписанні Меморандуму про співробітництво між Будівельною палатою України і Міністерством освіти і науки під час Міжнародної виставки InterBuildExpo-2017. Меморандум, який підписали президент БПУ Петро Шилюк і Міністр МОН України Лілія Гриневич, передбачає об'єданння зусиль двох структур з метою розвитку професійної освіти та забезпечення підготовки кваліфікованих кадрів для будівельної галузі України.

Державна премія України в галузі освіти 2017 року
04/05/17

Imagesi1

Повідомляємо, що Комітет з Державної премії України в галузі освіти опублікував список висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року кандидатів (колективів) та їх видатних досягнень для інформування громадськості та громадського обговорення (відповідно до пункту 7 Положення про Державну премію України в галузі освіти, затвердженого Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 929 «Про Державну премію України в галузі освіти»). Від Київського вузівського центру висунуто в номінації "Загальна середня освіта" НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ з проектом "Олімпійська освіта в системі навчально-виховного процесу підростаючого покоління. В номінації "Вища освіта" висунуто НТУУ "КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" з проектом Українсько-російсько-англійський тлумачний словник "Прикладна фізика" у 4 томах та проектом Мультимедійний комплекс комп'ютерно-інтегрованих засобів дистанційно-віртуального навчання з використанням інтернет-технологій та Університет митної служби справи та фінансів з рефератом Цикл робіт "Навчально-методичне та наукове забезпечення підготовки нової генерації фахівців у галузі митної справи України за світовими стандартами". Серед висунутих на здобуття Державної премії України в номінації "Вища освіта" - ректор Університету державної фіскальної служби України - Павло Володимирович Пашко. Детальніше зі списками кандидатів (колективів) висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року із зазначенням номінацій, видатних досягнень кандидатів (колективів) та суб'єктів їх висування можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B3m2TqBM0APKQ1U4NTZUcHUtZDA

Інформація
03/23/17

Ukipolifori6i7i2017--1

6-7 квітня У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі. Участь у церемонії відкриття Форуму узяли Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, член української частини Парламентської асамблеї України і Республіки Польща, народний депутат України Оксана Юрінець, голова Національної ради науки і освіти Республіки Польща Єжі Возницький, президент Конференції ректорів академічних шкіл Республіки Польща, ректор Варшавської політехніки Ян Шмідт та інші. Від Ради ректорів Київського вузівського центру: П.М. Куліков, В.М. Ісаєнко , В.Б. Толубко , М.Ф. Дмитриченко , В.В. Панін , Н.С. Брайковська та інші. 7 квітня Форум пройшов у форматі тематичних круглих столів, присвячених важливим для університетів обох країн напрямам їх діяльності: «Міжнародна та зовнішньоекономічна діяльність як фактор інтернаціоналізації сучасного європейського технічного університету лідерського типу»; «Європейська акредитація інженерної освіти. Європейська сертифікація інженерів. Рейтингування навчальних програм»; «Можливості програми ЄС ERASMUS+ для університетів України та Республіки Польщі – добрий старт для розбудови довготривалого співробітництва»; «Подвійні дипломи – співпраця вищих технічних навчальних закладів України та Польщі в галузі освіти»; «Європейське мережування стартап-шкіл та формування спільних інноваційних середовищ»; «Європейське мережування старт-ап шкіл та формування спільних інноваційних середовищ»; «Юридична наука на міждисциплінарних перетинах з вищою технічною освітою».

Інформація
03/21/17

З метою підвищення фахового рівня працівників фінансово-економічних підрозділів ВНЗ, попередження фінансових порушень та недопущення неправомірного використання бюджетних коштів у навчальному закладів, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України рекомендує переплатити Всеукраїнський науково-практичний журнал «Фінансовий контроль». Інформація про умови передплати видання було розіслано по ВНЗ.

Інформація
01/12/17

15967624io

12 січня ц.р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на засіданні Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України обговорені актуальні питання вищої освіти і науки та пріоритетні напрямки їх розвитку у 2017 році. У засіданні Президії, крім її членів, взяли участь Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, перший заступник Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, заступник Міністра освіти і науки Роман Греба, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, директор департаменту вищої освіти Олег Шаров, Голова Ради ректорів Київського вузівського центру Куліков Петро Мусійович, ректори провідних київських університетів. На засіданні Президії Спілки ректорів розглядалося звернення Ради ректорів Київського вузівського центру про те, що до цього часу в Україні не запрацювало Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, про зміст якого поінформував голова Київської ради ректорів, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков. Президією Спілки ректорів було прийняте рішення про ініціювання скликання найближчим часом у м. Києві ІІІ з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності, на якому розглянути питання організації роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

« < 4 - 5 - 6 - 7 - 8 > »

останні новини

01/22/18
Інформація

12/29/17
З Новим роком!

12/20/17
Кириленко, Імас і Жданов анонсували підготовку до першої Універсіаді в Україні l

випадкове фото

Director

novii blok