Front5

Архів новин

Всеукраїнський з'їзд ДВНЗ
09/09/16

F092e952d6b80a58fd931a17e610214a

9 вересня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся Другий Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності. У результаті голосування серед 11 претендентів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обрано: Гурака Руслана Васильовича та Бондарчука Сергія Миколайовича.

Круглий стіл Спілки ВНЗ України
09/05/16

Dsci6622i1

2 вересня у приміщенні КНУ імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл Спілки ректорів ВНЗ України під головуванням її Президента академіка Леоніда Губерського. На ньому було підбито попередні підсумки Вступної кампанії 2016 року та обговорено пропозиції по вдосконаленню Умов прийому до ВНЗ на 2017 рік. У роботі круглого столу взяли участь: Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, заступник міністра освіти і науки – керівник апарату МОН Роман Греба, перший заступник голови комітету ВРУ з питань науки і освіти Олександр Співаковський, голова Держінспекції навчальних закладів України Руслан Гурак, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, депутати профільного комітету ВРУ, директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, керівник секретаріату Національного агентства з питань забезпечення якості вищої освіти Сергій Храпатий. В роботі круглого столу активно брали участь члени Ради ректорів Київського регіону: П.М. Куліков, Т.В. Девтерова, Р.В. Васько, М.Ф. Дмитриченко, Є.В. Імас, А.А. Мазаракі, А.Ф. Павленко, С.М. Ніколаєнко, С.М. Шкарлет, О.І. Бондар, В.О. Огнев'юк, П.В. Пашко, В.П. Андрущенко, І.М. Грищенко, А.К. Похресник. Проректори: Ю.І. Якименко, Я.В. Цехмістер, В.Л. Яровий, М.І. Соловей. Відбувся аналіз і зацікавлене обговорення минулої вступної кампанії, всіх її етапів, успіхів і прорахунків. Учасники наради внесли конструктивні пропозиції по застосуванню набутого позитивного цьогорічного досвіду у Вступній кампанії наступного 2017 року. Зокрема йшлося про вдосконалення організаційної та технічної складових.

Вітаємо!
09/01/16

September1

Шановні колеги! Прийміть щирі привітання з початком нового навчального року і святом - Днем Знань! Освіта та виховання молодого покоління - один з найбільш важливих і складних видів діяльності вимагає постійного прояву високих якостей: доброти і сили, мужності й самопожертви. У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, твердості та наполегливості в досягненні поставленої мети, а всьому професорсько-викладацькому складу - доброго здоров'я, великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів. З днем знань Вас та початком нового навчального року, шановні колеги!

Розсилка
08/30/16

Секретаріат ради ректорів провів розсилку по ВНЗ Київського вузівського центру даний перелік документів: - Лист Спілки ректорів ВНЗ України Міністру освіти і науки України Гриневич Лілії Михайлівні щодо проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи вищої освіти", що розміщенний у формі порівняльної таблиці на сайті МОН для громадського обговорення; - Лист Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В.В. Лутковської щодо Першого Всеукраїнського студентського форуму "Дискримінація в Україні: від усвідомлення до протидії, котре відбудеться 4-5 листопала 2016 року; - Лист МОН України "Про оформлення студентами, які проживають у студентських гуртожитках, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг"

Збір інформації
07/25/16

Секретаріат Ради ректорів провів збір подань на стипендії: Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, стипедії ім. М.С. Грушевського, Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів, Соціальна стипендія Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, Президента України аспірантам. Всі стипендії були направлені в Міністерство освіти і науки України 25 липня 2016р.

Збір інформації
07/04/16

З метою перевірки Секретаріатом Ради ректорів ведеться збір інформації в електронних довідниках «ВНЗ Київського вузівського центру» та «Музеї ВНЗ», яка необхідна для розміщення на сайті Ради ректорів та Спілки ректорів ВНЗ України.

З Днем Конституції!
06/24/16

1261i1

Шановні коллеги! Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави. Бажаємо вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
06/23/16

Dsci2948i1

14 червня 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич за участі віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка з керівниками 45 провідних університетів України.

« < 29 - 30 - 31 - 32 - 33 > »

останні новини

04/23/19
ДЕЯКІ СТУДЕНТИ В УКРАЇНІ ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ЖИТИ В ГУРТОЖИТКУ: ХТО І ЧОМУ НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА ЖИТЛО

04/22/19
З Міжнародним днем інтелектуальної власності!

04/18/19
Наукові читання до 100-річчя від дня народження Г. І. Денисенка

випадкове фото

Imagesi1

novii blok