Front5

Архів новин

Вітаємо!
04/06/18

9t2jcmeazr8

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Великоднем та в це чудове свято хочемо побажати йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією, міцною вірою і великою любов’ю. Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм. З повагою, Голова Ради ректорів Петро Куліков.

Інформація
04/05/18

7693ikuboky

19 квітня 2018 р. у приміщенні Центру фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (вул. Верхньоключова, 1/26. Початок – 15.30) відбудеться завершення ХV Чемпіонату і Першості та фінальний матч розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд та підведенню підсумків IV Чемпіонату м. Києва з футзалу та проведенню фінального матчу розіграшу Кубку м. Києва серед жіночих студентських команд Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова і Національного університету харчових технологій, який відбудеться 25 квітня 2018 р. у спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України (вул. Фізкультури, 1, корп. 5. Початок – 15.00). Дані заходи будуть висвітлюватися в режимі он-лайн телеканалом Х-Sport.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ МОДЕЛЬЄРІВ-ДИЗАЙНЕРІВ «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ»
04/04/18

Logoipki2013

21-26 травня 2018 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться 18 Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани». Оргкомітет із задоволенням запрошує до участі у конкурсі студентів ВНЗ або дизайнерів. З умовами участі ви можете ознайомитися за посиланням http://knutd.edu.ua/pod-ta-publkats/fests-and-contests/pechersk-kashtani/

Концерти у Національній музичній академії України імені Петра Чайковського
04/03/18

Konsa

Місце, де живе музика. В даному випадку це не просто красива фраза, а щира правда. Композитори, музикознавці і диригенти в цьому величному білосніжному будівлі "виросли" цілі покоління музикантів, які не тільки збирають повні зали в Україні, а й з успіхом гастролюють по світу. Приходьте на їхні концерти, а також на спектаклі, що проходять в стінах Консерваторії! З репертуаром на квітень та травень 2018 ви можете ознайомитися за посиланням http://knmau.com.ua/category/afisha/

Інформація
04/02/18

Кафедра Військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації запрошує на навчання студентів ВНЗ. Програма підготовки офіцерів запасу здійснюється за такими військово-обліковими спеціальностями, як: - Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення). - Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації) (державне замовлення). - Спеціальний зв'язок. Контроль за режимом секретності. - Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем. - Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності. - Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління. - Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів. - Соціальна психологія. Підготовку студентів з усіх куточків України за програмою "Офіцер запасу" здійснює колектив досвідчених викладачів - професіоналів своєї справи.

Інформація
03/29/18

-1306572459

27 березня 2018 року делегація на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич відвідала Туреччину і взяла участь в урочистому відкритті спеціальності «Українська мова та література» на факультеті літератури, кафедрі слов’янських мов та літератур у Стамбульському університеті. У складі делегації українських освітян був ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, який відзначив, що це для України дуже приємна і важлива подія, оскільки вперше відкривається такий осередок з вивчення української мови і літератури у Туреччині.

Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine» ‘2018
03/28/18

N15550

«Благодійний Фонд імені Святого Володимира» у партнерстві з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на базі Інституту моніторингу якості освіти (ІМЯО) реалізує благодійний проект «Future of Ukraine». В рамках проекту «Благодійний Фонд імені Святого Володимира» надає унікальну можливість кращим студентам технічних спеціальностей відвідати місто Сіетл в США і на власні очі побачити найбільші авіабудівні заводи компанії Boeing. До участі у проекті запрошуються студенти, які: ✓ Полюбляють нестандартні та творчі задачі ✓ Опановують професію в галузі STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics) ✓ Відчувають в собі сили стати ефективним та корисним членом команди для розробки технологій майбутнього вже сьогодні ✓ Мають достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови, а також знання та навички, що дозволять працювати над інженерним проектом Більш детальна інформація на веб-сайті http://eqmi.kpi.ua/fest

Інформація
03/22/18

0o7a3621

22 березня 2018 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Університету банківської справи з нагоди інавгурації ректора, доктора економічних наук, професора Анжели Кузнєцової.

« < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 > »

останні новини

07/27/18
Вітаємо!

07/12/18
До уваги закладів вищої освіти України

07/02/18
Інформація

випадкове фото

6b345f0dc8b15c9ee6cf5d0dbfe57f57

novii blok