Front5

Архів новин

Інформація
04/02/18

Кафедра Військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації запрошує на навчання студентів ВНЗ. Програма підготовки офіцерів запасу здійснюється за такими військово-обліковими спеціальностями, як: - Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення). - Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації) (державне замовлення). - Спеціальний зв'язок. Контроль за режимом секретності. - Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем. - Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності. - Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління. - Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів. - Соціальна психологія. Підготовку студентів з усіх куточків України за програмою "Офіцер запасу" здійснює колектив досвідчених викладачів - професіоналів своєї справи.

Інформація
03/29/18

-1306572459

27 березня 2018 року делегація на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич відвідала Туреччину і взяла участь в урочистому відкритті спеціальності «Українська мова та література» на факультеті літератури, кафедрі слов’янських мов та літератур у Стамбульському університеті. У складі делегації українських освітян був ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, який відзначив, що це для України дуже приємна і важлива подія, оскільки вперше відкривається такий осередок з вивчення української мови і літератури у Туреччині.

Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine» ‘2018
03/28/18

N15550

«Благодійний Фонд імені Святого Володимира» у партнерстві з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на базі Інституту моніторингу якості освіти (ІМЯО) реалізує благодійний проект «Future of Ukraine». В рамках проекту «Благодійний Фонд імені Святого Володимира» надає унікальну можливість кращим студентам технічних спеціальностей відвідати місто Сіетл в США і на власні очі побачити найбільші авіабудівні заводи компанії Boeing. До участі у проекті запрошуються студенти, які: ✓ Полюбляють нестандартні та творчі задачі ✓ Опановують професію в галузі STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics) ✓ Відчувають в собі сили стати ефективним та корисним членом команди для розробки технологій майбутнього вже сьогодні ✓ Мають достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови, а також знання та навички, що дозволять працювати над інженерним проектом Більш детальна інформація на веб-сайті http://eqmi.kpi.ua/fest

Інформація
03/22/18

0o7a3621

22 березня 2018 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Університету банківської справи з нагоди інавгурації ректора, доктора економічних наук, професора Анжели Кузнєцової.

Інформація
03/22/18

Imgi1298i0

20 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Перший міжнародний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах
03/20/18

Rpara

З 2 до 7 травня 2018 року в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського проходитиме Перший міжнародний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах: флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон, валторна, труба, тромбон, туба, ударні інструменти. До участі в конкурсі запрошуються учні дитячих мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих музичних шкіл, коледжів, музичних училищ, студентів вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитацій. За більш детальною інформацією перейдіть за посиланням http://knmau.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/20180219-konkurs-polozhennya.pdf

Інформація
03/13/18

Ogoloshennjaizilogo

12-18 березня 2018 року в Україні проходитиме Всесвітній тиждень грошей – Global Money Week, мета якого – підвищення рівня фінансової обізнаності широких верств населення всіх регіонів України. В рамках тижня грошей Global Money Week, буде проведено конкурс на краще відео з питань фінансової грамотності серед студентів вищих навчальних закладів. Усі заходи Global Money Week проводитимуться під егідою та за загальної координації Національного банку України спільно з Міністерством освіти і науки України, Фондом гарантування вкладів фізичною Незалежною асоціацією банків України, компанією VISA, ДВНЗ «Університет банківської справи» за сприянням міжнародного проекту USAID “Трансформація фінансового сектору і Україні». Просимо підтримати заходи й посприяти в організації проведення лекцій для студентів вищих навчальних закладів. Детальна інформація у 2 прикріплених файлах. Інформацію просимо надіслати до 5 березня на електронну адресу: rector@ubs.edu.ua Контактна особа - Сидорова Олена Володимирівна, т. 093-874-09-77. За довідковою інформацією також можна звертатися до Грінченко Тетяни Дмитрівни, електронна адреса: td@ubs.edu.ua, т. 068-150-86-99.

Запрошуємо на звітний концерт
03/13/18

-825627803

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка пройде ХХІV Фестиваль мистецтв «Шевченківський березень-2018». Департамент культури Київської міської державної адміністрації та Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра запрошують на звітний концерт відділу струнних інструментів (коледж), що буде проходити 14 березня о 17 годині у Мистецькому салоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У програмі звучатимуть твори Р. Глієра, А. Штогаренка, Н. Паганіні, Ф. Крейслера та інші.

« < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 > »

останні новини

06/18/18
ПРОЕКТИ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ В ПОЛІ ЗОРУ СПІЛКИ РЕКТОРІВ УКРАЇНИ

06/09/18
Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine‘2018»: переможці відвідають Сіетл

06/06/18
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

випадкове фото

Imag0251

novii blok