Front5

Архів новин

Університетська клініка
03/07/19

Університетська клініка Київського національного університету імені Тараса Шевченка є закладом охорони здоров’я та лікувально-навчально-науковим структурним підрозділом Університету. Університетську клініку КНУ створено 2017 року відповідно до ухвали Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 16.01.2017 року та наказу Ректора від 08.12.2017 року на базі санаторію-профілакторію Університету, розташованого в мальовничому куточку студентського містечка, де навчається та проживає в гуртожитках переважна більшість студентів університету. Традиція університетських клінік в Університеті існувала з часів заснування у 1841 році медичного факультету. На кінець ХІХ століття при Університеті діяло 4 факультетські та 3 госпітальні клініки, 2 клінічні відділення при міській лікарні. Сьогодні Університетська клініка здійснює свою діяльність відповідно до отриманої Університетом ліцензії на проведення медичної практики із 16 спеціальностей. Також вона слугує клінічною базою для навчання студентів Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Університету, що навчаються за спеціальністю 222 Медицина. Головною метою діяльності Університетської клініки є навчання студентів за стандартами вищої освіти, проведення науково-дослідної роботи, розробка, апробація та впровадження нових медичних технологій у процесі надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. У завдання клініки також входить надання первинної, а в подальшому і вторинної медичної допомоги студентам, працівникам Університету та населенню.

Вітаємо!
03/06/19

14694788iimagesi1872424688

Рада Ректорів Київського вузівського центру, вузівська громадськість регіону щиро вітають з 60-річним ювілеєм Миколу Олексійовича Кириченко, ректора ДВНЗ "Університет менеджменту освіти". Бажаємо удачі, оптимізму, успіхів, підкорення нових вершин, сили і енергії, стабільності та достатку! А також міцного здоров’я, щастя, любові рідних і близьких Вам людей!

КПІ ім. Ігоря Сікорського визнано кращим серед вишів України з підготовки інженерів у кількох предметних галузях
03/05/19

115771f142254a2

КПІ ім. Ігоря Сікорського визнано кращим серед українських університетів за рейтингом QS World University Rankings 2019 у предметних галузях «Engineering - Mechanical, Aeronautical & Manufacturing» та «Engineering - Electrical & Electronic». У загальному рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings 2019 КПІ ім. Ігоря Сікорського в цих предметних галузях обіймає позиції 451 – 500. Очолює рейтингову таблицю кращих університетів світу в цих предметних галузях Массачусетський інститут технологій (MIT, США).

Спартакіада «Здоров’я» серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з волейболу
03/05/19

Depositphotosi52461193-stock-photo-people-playing-beach-volleyball

5 березня 2018 року (вівторок) о 16:00 год. в навчальному корпусі №9 на кафедрі фізичного виховання відбудуться збори представників команд учасників 29-ої спартакіади «Здоров’я» серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з волейболу. Деталі за посиланням https://nubip.edu.ua/node/57299

ЄБРР вперше в Україні профінансувало розвиток закладу вищої освіти - Приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет»
03/05/19

Canvas4a

В 2018 році відбулося підписання договору фінансування між Європейським банком реконструкції та розвитку і Приватним вищим навчальним закладом «Київський медичний університет» (kmu.edu.ua). Цим проектом, спрямованим, насамперед, на створення університетського кампусу, ЄБРР надасть фінансову та експертну допомогу розвитку потужної навчальної бази, підвищенню якості медичної освіти, створенню надсучасного симуляційного центру, організації університетської клініки, впровадженню екологічного та соціально орієнтованого менеджменту, а також оптимізації управління людськими ресурсами.

Вітаємо!
03/04/19

Na-sajt

Рада Ректорів Київського вузівського центру, вузівська громадськість регіону щиро вітають з Днем народження Петра Мусійовича Кулікова, ректора Київського університету будівництва і архітектури, Голову Ради ректорів КВЦ, Анатолія Степановича Даниленка, ректора Білоцерківського національного аграрного університету, Анатолія Миколайовича Сиротенко, ректора Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. Нехай перед вами будуть дороги без пробок, в тупиках знаходиться вихід, а сім’я світиться здоров’ям. Успіхів вам безмежних, творчих реалізацій і відповідального колективу.

Інформація
02/28/19

Stipendium

Секретаріат Ради ректорів провів збір подань на стипендії: Президента України, Кабінету Міністрів України, Кабінету Мністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів, Соціальну стипендію Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей та стипедію імені М.С. Грушевського. Стипендії були направлені до МОН України 28 лютого 2019 року.

Змагання з тенісу настільного за програмою 29-ої спартакіади «Здоров’я» серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників НУБіП України
02/27/19

3834a86eb1cda15c1910ad73a709335d

27 лютого 2019 року о 15-00 в навчальному корпусі №9 Національного університету біоресурсів і природокористування відбудуться збори представників команд 29-ої спартакіади «Здоров’я» серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України 2018-2019 навчального року з тенісу настільного. Деталі за посиланням https://nubip.edu.ua/node/56546

« < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 > »

останні новини

03/20/19
Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Такаші Кураі

03/20/19
Вітаємо!

03/19/19
Запрошуємо до участі у правовому брейн-рингу серед студентів-іноземців

випадкове фото

Oblozhkai2

novii blok