До уваги викладачів, науковців, студентів та співробітників. Повідомляємо Вам, що КПІ ім. Ігоря Сікорського подовжив дію програми Microsoft Imagine Academy (Microsoft IT Academy) до 31.12.2020 року.

Microsoft Imagine Academy надає можливість використання системи дистанційного навчання E-learning з набором онлайнових курсів, учбових планів та інших методичних матеріалів, проходження сертифікації). Для використання можливостей програми необхідно звернутись до відповідальних за участь в програмі Microsoft Imagine Academy в інститутах/факультетах та інших підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського (список відповідальних можна подивитись за посиланням).

До уваги викладачів, науковців, студентів та співробітників STEM (Технічного напряму) факультетів/інститутів !!!

В рамках дії програми Microsoft Imagine Academy КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав підписку на Microsoft Azure Dev Tools for Teachers (Dreamspark Premium) (до 1.06.2020 року) для STEM (Технічного напряму) факультетів/інститутів. Це дає можливість студентам, викладачам та науковцям використання в навчальному процесі університету безкоштовного ліцензійного програмного забезпечення фірми Microsoft.

Для отримання доступу до завантаження програмного забезпечення фірми Microsoft необхідно звернутись до відповідальних за участь в програмі Microsoft IT Academy у своїх підрозділах (список відповідальних можна подивитись за посиланням).

Надання доступу до ресурсів програми Microsoft Imagine Academy та вирішення організаційних питань по програмі забезпечує КБ ІС КПІ ім. Ігоря Сікорського.

  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Останні новини

Prev Next

Круглий стіл "Місія і фун…

Круглий стіл "Місія і функції університетів: сучасні виклики та нові можливості для України"

            16 липня 2019 року в приміщенні Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова за ініціативою Голови Пр...

Read more

Розпочато підготовку до Міжнар…

Розпочато підготовку до Міжнародної конференції «Perspektywy Women in Tech Summit»

12 липня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Інформаційна зустріч з питань підготовки Міжнародної конф...

Read more

Вітаємо Олександра Олексійович…

Вітаємо Олександра Олексійовича Романовського!

 Рада ректорів Київського центру вищих навчальних закладів, вся київська вузівська громадськість щиро вітають Олександра Олексійов...

Read more