Front5

Архів новин

Всі на фінал Кубку ФАСК з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ!
04/23/18

Novyjitochechnyjirisunok

25 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1. Під час проведення спортивного свята відбудеться нагородження переможців IV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд. У спортивному святі візьмуть участь керівництво університетів, представники державних органів влади, партнери організаторів турніру, представники засобів масової інформації та безпосередньо студенти-вболівальники. Також під час церемонії нагородження будуть підведені підсумки конкурсу «Міс фото ФАСК 2018». Слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка розпочнеться о 15:30. Запрошуємо вболівальників та представників засобів масової інформації на весняне свято спорту та справжньої краси.

Інформація
04/20/18

86

В Київському національному університеті культури і мистецтв відбулась епохальна історична подія – святкування 25-річчя ректорської діяльності Михайла Михайловича Поплавського. Вітали Михайла Поплавського з ювілейною датою добрі друзі і колеги – політики, діячі культури і мистецтв, медійники , професорсько-викладацький колектив, випускники університету. До вишу завітали: Віктор Ющенко, В’ячеслав Кириленко , Ростислав Карандєєв, Олександр Горган, Руслан Гурак, Євген Рибчинський, Степан Івахів, Дмитро Гордон, Михайло Дорошенко, Юрій Рибчинський, Геннадій Татарченко, Денис Богуш, Дмитро Остапенко, Володимир Бебешко, Володимир Мойсеєнко, Богдан Бенюк, Дмитро Ступка, Ахтем Сеітаблаєв, Вілена Воронова, Геннадій Кириндясов, друзі та колеги, які стояли з Михайлом Поплавським біля витоків створення університету. Від Київського вузівського центру привітали: Петро Мусійович Куліков, Тамара Ваганівна Девтерова, Микола Федорович Дмитриченко, Іван Іванович Тимошенко, Володимир Борисович Толубко, Роман Володимирович Васько, Дмитро Григорович Лук’яненко.

Інформація
04/19/18

Stipendium

Наказ МОН України № 377 від 14.04.2018 р. "Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти нa ІІ семестр 2017/18 н.р.", Наказ МОН України № 376 від 17.04.2018 р. "Про призначення академічних стипендій студентам закладів вищої освіти" та списки студентів яким призначено стипендії - було розіслано по ВНЗ.

Інформація
04/18/18

Кафедра кібернетичної безпеки та комп’ютерної інженерії КНУБіА запрошує на роботу викладачів на посаду доцента. Всім зацікавленим завертатися до завідувача кафедри Хлапоніна Юрія Івановича за телефонами: 050-311-03-73; 044-244-96-45, резюме можна надіслати за адресою: y.khlaponin@gmail.com

Вітаємо!
04/17/18

85

Рада ректорів Київського центру вищих навчальних закладів вітає з Днем народження Олександра Григоровича Самойленка, ректора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Бажаємо від усієї душі неймовірної удачі у всіх справах і незламних успіхів, великого везіння і стабільного благополуччя, чудового настрою та відмінного здоров’я.

Інформація
04/11/18

18 квітня 2018 року виповнюється 90-ліття від дня народження академіка Федора Степановича Арвата – одного із засновників і перших дійсних членів Національної академії педагогічних наук України, ректора древнього, відомого своїми історичними та науково-освітніми традиціями закладу вищої освіти – Ніжинського педагогічного інституту імені Миколи Гоголя в 1978–1995 рр.

Вітаємо!
04/06/18

9t2jcmeazr8

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Великоднем та в це чудове свято хочемо побажати йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією, міцною вірою і великою любов’ю. Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм. З повагою, Голова Ради ректорів Петро Куліков.

Інформація
04/05/18

7693ikuboky

19 квітня 2018 р. у приміщенні Центру фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (вул. Верхньоключова, 1/26. Початок – 15.30) відбудеться завершення ХV Чемпіонату і Першості та фінальний матч розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд та підведенню підсумків IV Чемпіонату м. Києва з футзалу та проведенню фінального матчу розіграшу Кубку м. Києва серед жіночих студентських команд Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова і Національного університету харчових технологій, який відбудеться 25 квітня 2018 р. у спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України (вул. Фізкультури, 1, корп. 5. Початок – 15.00). Дані заходи будуть висвітлюватися в режимі он-лайн телеканалом Х-Sport.

« < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 > »

останні новини

04/23/18
Всі на фінал Кубку ФАСК з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ!

04/20/18
Інформація

04/19/18
Інформація

випадкове фото

15162324

novii blok