Front5

Архів новин

Інформація
09/21/18

23 вересня - День народження Миколи Олексійовича Носко, ректора Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

Київський національний університет імені Тараса Шевченка перший серед українських ЗВО увійшов до Рейтингу QS з працевлаштування випускників (Graduate Employability Rankings 2019)
09/12/18

1260427811

Київський національний університет імені Тараса Шевченка увійшов до Топ-500 університетів світу Рейтингу QS з працевлаштування випускників, посівши позицію у групі 301-500. Рейтинг компанія QS укладає на основі п’яти основних показників, а саме: Репутація Університету серед роботодавців; Успішність випускників; Партнерські зв'язки з роботодавцями; Зв'язки роботодавець/студент; Відсотковий показних працевлаштування випускників. https://www.topuniversities.com/university-rankings/employability-rankings/2019

Важлива інформація!!!
09/03/18

Bezinazvanija

Повідомляємо, що в Секретаріаті Ради ректорів змінено телефони: тел. 456-42-25 (кімната 120, головного ученого секретаря, головного корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського), на тел. 204-94-25, тел./факс 456-68-98 (кімната 124, головного корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського ) на тел. 204-81-98. Третій тел/факс 204-83-32 - залишився без змін.

Вітаємо!
09/03/18

Rozii3

Рада Ректорів Київського вузівського центру, вузівська громадськість регіону щиро вітають з 70-річним ювілеєм генерала-полковника, ректора Державного університету телекомунікацій Володимира Борисовича Толубко. В цей день для вас нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Нехай перед вами будуть дороги без пробок, в тупиках знаходиться вихід, а сім’я світиться здоров’ям. Успіхів вам безмежних, творчих реалізацій і відповідального колективу.

Вітаємо!
09/01/18

Images

Шановні колеги! Прийміть щирі привітання з початком нового навчального року і святом - Днем Знань! Освіта та виховання молодого покоління - один з найбільш важливих і складних видів діяльності вимагає постійного прояву високих якостей: доброти і сили, мужності й самопожертви. У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, твердості та наполегливості в досягненні поставленої мети, а всьому професорсько-викладацькому складу - доброго здоров'я, великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів. З днем знань Вас та початком нового навчального року, шановні колеги! З повагою, Голова Ради ректорів П.М. Куліков та Головний учений секретар Т.В. Девтерова

Вітаємо!
08/30/18

Imagesi1

Рада ректорів Київського вузівського центру, вузівська громадськість регіону щиро вітають з Днем народження ректора Державного університету інфраструктури та технологій Владислава Вадимовича Паніна. Бажаємо неймовірної удачі у всіх справах і незламних успіхів, великого везіння і стабільного благополуччя, чудового настрою та відмінного здоров’я.

Пам’ятати і шанувати
08/30/18

2018-monuments

Для Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» початок нового 2018-2019 року є особливим: рівно 120 років тому він прийняв своїх перших студентів. Серед найпомітніших заходів програми відзначення ювілею – відкриття двох пам’ятників на території університетського кампусу. Перший присвячено київським політехнікам, які загинули під час Революції Гідності та в боях на Сході України. Другий – великому китайському мислителю, педагогу і політичному діячеві Конфуцію. Ці пам’ятники встановлюються на виконання рішень Вченої та Адміністративної ради університету. Монумент київським політехнікам, які віддали свої життя незалежність України, буде відкрито 30 серпня. Він стоятиме біля храму Святого Миколи Чудотворця – небесного покровителя університету та монументу на честь Героїв Небесної Сотні. Це стилізована фігура богині Ніки, яка традиційно уособлює військові звитяги. На її простертих крилах викарбовано прізвища усіх тринадцятьох героїв. Його спорудження – данина традиції КПІ вшановувати в граниті й бронзі пам’ять про своїх співробітників і вихованців, які віддали своє життя за Батьківщину. Стелу пам’яті, присвячену київським політехнікам, які загинули в боях з нацизмом під час Другої світової війни, встановлено в університетському парку на початку алеї, яка веде до корпусу №1 від проспекту Перемоги. Тепер настав час і для увічнення пам’яти тих, хто віддав життя за волю і незалежність України вже в наші часи. Меценатами цього проекту стали Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України і випускник КПІ 1997 року, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко. Автором монументу є відомий вітчизняний скульптор, заслужений художник України Анатолій Валієв.

Оголошується КОНКУРС на кращу ідею в Національному університеті харчових технологій
08/30/18

З метою оновлення сайту нашого університету оголошується КОНКУРС на кращу ідею у трьох номінаціях: - 1 номінація: ПРОМОРОЛИК для університету тривалістю 30-40 секунд (детальний сценарій з розкадровкою або чорновий варіант відеоролика); - 2 номінація: ЦІКАВІ ФАКТИ про університет (перелік від 10-ти цікавих фактів про навчання та дозвілля в НУХТ); - 3 номінація: КРАЩА ІДЕЯ розповіді про спеціальність (для розділу "ВСТУПНИКУ" на сайті університету). Грошовий приз: - 1 місце - 5000 грн. - 2 місце - 3000 грн. - 3 місце - 2000 грн. Чекаємо на Ваші пропозиції до 25 вересня 2017 р. За детальною інформацією звертатися до голови студентської ради НУХТ Ярош Наталії +380 (93) 368 56 70

« < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 > »

останні новини

09/21/18
Інформація

09/12/18
Київський національний університет імені Тараса Шевченка перший серед українських ЗВО увійшов до Рейтингу QS з працевлаштування випускників (Graduate Employability Rankings 2019)

09/03/18
Важлива інформація!!!

випадкове фото

8-480x384

novii blok