Реалізація проєкту «Інформаційна гігієна рятує життя»

У рамках проєкту «Інформаційна гігієна рятує життя (відновлення медіа студії для молоді м. Чернігова)», який реалізується ГО «Чернігів Європейський» спільно із студентським активом НУ «Чернігівська політехніка», що впроваджується в межах проєкту «ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади» за фінансування ІСАР «Єднання» один раз на два тижні виходить інтерв’ю із відомими особистостями міста Чернігів. Ці люди є прикладами для наслідування у різних сферах діяльності: волонтерство, медіа, підприємництво, еко-культура, здоровий спосіб життя, особистісний розвиток під час воєнного стану тощо.

Всі сюжети розміщуються на YouTube каналі університету –  Che Polytech та доступні до перегляду у будь-який час за посиланням:

https://youtube.com/playlist?list=PLGFODMVkLPu-PnLne2KxbOMzBZWP2X9dC

Якщо Ви бажаєте стати частиною команди, маєте ідеї для реалізації або вважаєте, що Ваша історія особистісного розвитку є прикладом для наслідування молоді і хочете стати учасником проєкту – пишіть на електронну пошту пресслужби університету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.