21 червня на офіційному сайті «Multirank Universities compared. Your way» оприлюднили результати 9-го щорічного рейтингу університетів світу «U-Multirank – 2022 World University Rankings», до якого увійшло понад 1900 закладів вищої освіти із 97 країн світу.

Національний університет «Чернігівська політехніка» посідає 32 місце, маючи чотири оцінки «А», що засвідчує високий рівень організації освітнього процесу та науково-дослідницької діяльності студентів і викладачів, ефективну співпрацю із іноземними вузами та достатній розвиток університету як класичного закладу вищої освіти європейського рівня.

U-Multirank – інтерактивний інструмент забезпечення прозорості вищої освіти, що пропонує альтернативний підхід до порівняння діяльності закладів у багатовимірних показниках та забезпечує цілісну систему перевірки надійності інституційних даних.

Веб-інструмент U-Multirank дозволяє проводити порівняння на рівні університету в цілому та на рівні конкретних навчальних програм. Ґрунтуючись на емпіричних даних, U-Multirank порівнює інституції з аналогічними інституційними профілями і дозволяє користувачам розробляти власні індивідуальні рейтинги, вибираючи індикатори за власними уподобаннями.

З результатами рейтингу можна ознайомитись на сайті агентства U-Multirank (https://www.umultirank.org)