Сьогодні ректорат Київського національного університету будівництва і архітектури розпочався з приємної події – подарунку колегам з Маріупольського державного університету.

Маріупольський державний університет відновлює свою роботу на новій території. Розташувалися освітяни  в одному з корпусів Київського національного університету будівництва і архітектури. Зрозуміло, що перевезти багато обладнання маріупольські освітяни під шквальним вогнем загарбників не змогли. Тому зараз потребують підтримки, щоб організувати навчальний процес. І тут важлива різноманітна допомога. КНУБА помістив колег в своїх корпусах.  А в Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України вирішили подарувати Маріупольським викладачам п’ять ноутбуків. Вручив подарунок Яцунь Олександр Михайлович, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.  Вручаючи електронне приладдя, Олександр Михайлович зазначив, що освітяни не багаті, але відчувають біль за таких, як самі. Та й час зараз такий, що потрібна мобільність. Відтак подарунок стане в нагоді.

Ректор Маріупольського державного університету Трофименко Микола Валерійович  подякував за дарунок. З сумом згадав про рідний ВНЗ, в якому зруйновані повністю всі корпуси. Але університет працює, ба має справжніх друзів і партнерів, які підтримали Маріуполь в найскладніший час.