15 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався третій тур Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019».

Цей фестиваль проводиться вже вдруге. Його організаторами є Благодійний Фонд імені Святого Володимира та Асоціація ректорів вищих навчальних закладів України за участю компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна» та «Боїнг Україна». Головною метою – сприяння розвитку інженерної освіти, популяризації професії інженера, пошуку, заохоченню та підтримці творчої, талановитої молоді, яка планує пов'язати своє майбутнє з інженерною діяльністю.

Проходить фестиваль у три тури: перший – це онлайн тестування з фундаментальних дисциплін та англійської мови; другий – онлайн або очне (в різних містах по-різному) виконання комплексного інженерного завдання, що потребує знання фундаментальних природничих та базових інженерних дисциплін, творчого підходу і нестандартного мислення; і третій – очний, який триватиме три дні і полягатиме у виконанні командами нетривіальних інженерних завдань, індивідуальних презентацій учасників англійською мовою та захисту проектів, розроблених командами перед конкурентами та експертною комісією.

Фіналістів привітали представники КПІ ім. Ігоря Сікорського та директора компаній провідних інженерних компаній - Progresstech-Ukraine та Тукана Інжиніринг Україна.