Розвиток спорту завжди був одним із ключових пріоритетів діяльності Київського національного торговельно-економічного університету. Саме тому 13 вересня 2021 року до університету завітала чотириразова чемпіонка Олімпійських ігор з плавання Яна Клочкова. Вона відвідала заняття зі студентами, поспілкувалась із викладачами університету, у тому числі з Самоленко Тетяною Володимирівною – чемпіонкою Олімпійських ігор у Сеулі (1988 р.). Окрім цього, Яна зустрілась з ректором університету – Анатолієм Антоновичем Мазаракі. Вона зауважила, що захоплена рівнем організації процесу фізичного виховання в КНТЕУ, спортивною інфраструктурою та висловила свою вдячність адміністрації університету за розвиток спорту у студентському середовищі. Ректор, в свою чергу, зауважив, що популяризація спорту та здорового способу життя серед молоді є найважливішим аспектом виховання прогресивного та успішного покоління.

Яна Клочкова запросила студентів та викладачів університету взяти участь у святкуванні Дня плавання в Україні і разом встановити рекорд із запливу через річку Дніпро!

 

Захід відбудеться 16 вересня о 12:00 напроти річного порту у Києві! Запрошуємо долучитися всіх членів великої та спортивної родини КНТЕУ.