Університет позивається до «Телерадіокомпанії «Люкс» і Телеканалу новин «24» з вимогою вилучити неправдиві дані з офіційних Інтернет-ресурсів (ТОВ «5 канал ТВ»), йдеться в повідомленні прес-служби вишу.

                 Як нагадали у прес-службі навчального закладу, восени минулого року в ефір Телеканалу новин «24» вийшла серія програм, в яких нібито викривалися корупційні схеми в КПІ. Звинувачення без перевірки були поширені іншими ЗМІ, але згодом Державна аудиторська служба та провідна юридична компанія України довели їх неправдивість. 

                У вищому навчальному закладі наголосили, що КПІ має намір довести в суді брехливі, безпідставні звинувачення, які негативно впливають на ділову репутацію багатотисячного колективу та мають бути спростовані. Університет вже подав позов до суду до Телеканалу новин «24», який першим оприлюднив наклеп. В подальшому КПІ буде позиватися до інших ЗМІ, які поширили неперевірену, недостовірну інформацію.

           Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/04/08/udar_po_reputatsii_u_kpi_vymagayut_vid_zmi_sprostuvaty_naklep_1546595