Шановний пане Президенте! Щиро вітаю та всіляко підтримую Вашу ініціативу щодо створення інноваційного вищого навчального закладу, який підійме авторитет вищої освіти України у світовому освітянському просторі. 

 

Освіта і наука в Україні тривалий час були позбавлені належної уваги збоку державних органів влади, а потреби цих галузей роками фінансувалися за надлишковим принципом. Сьогодні ж, політика Президента і оголошений ним курс спрямовані  на розвиток освітнього та наукового потенціалу нашої держави. 

 

Заклади вищої освіти України, здебільшого консервативні у своїх освітніх традиціях, на разі цілком готові прийняти новий виклик, долучитися до процесу створення Президентського університету та сприяти його становленню. 

 

Президентський університет від самого початку має чітко сформовану мету – підготовка топ-менеджерів нового рівня на запит держави, бізнесу і суспільства. Віримо, що такий практичний підхід й безпосереднє залучення до створення інноваційного освітнього процесу основних стейкхолдерів ринку праці гарантуватиме високі результати.

 

Президентський університет – це інновація, яка закладає нову основу для розвитку освіти і науки в Україні.

 

«Головна ідея президентського університету дуже глибока. Вона, в першу чергу, полягає в тому, щоб започаткувати в Україні нову основу для подальшого розвитку освіти і науки. Це сміливий і потрібний експеримент, а точніше – інновація, яка наблизить нашу державу до світових стандартів освітніх процесів одразу на кілька кроків. Для вищих навчальних закладів країни – це виклик на спроможність конкурувати і змінюватися відповідно до вимог, які диктує час, нове інформаційне суспільство, нові ринки праці, професії», - зауважує Президент громадської організації "Спілка ректорів вищих навчальних закладів України" Петро Куліков.