28 грудня 2020 року відбулося відкриття оновленої навчальної лабораторії «Технічні засоби автоматизації» кафедри Автоматизації технологічних процесів в головному корпусі (аудиторія 135 Київського національного університету будівництва і архітектури).

На відкритті були присутні ректор КНУБА Куліков П.М., перший проректор Чернишев Д.О., та інші проректори, декани всіх факультетів КНУБА.

За підтримки компанії «Perfect group» лабораторія була переобладнана, в рамках сучасних вимог до практичних компетенцій та проведення занять з дисциплін: «Технічні засоби автоматизації», «Проектування систем автоматизації», «Автоматизація», «Автоматизація і управління систем ТГПіВ», «Вимірювання, регулювання та управління. Автоматизація», «Програмно-технічні комплекси», «Автоматизація і управління технологічними процесами», «Автоматизація управління i обладнання логістичних систем» для студентів різних спеціальностей.

Завдяки безпосередній участі Голови наглядової Ради Київського національного університету будівництва і архітектури Дмитра Валерійовича Ісаєнка, в оновленій лабораторії з’явився контролер UNITRONICS VISION 1040, який призначений для виконання процесів керування промисловими операціями з використанням сенсорного дисплея. Модульні лабораторні місця мають як стаціонарні лабораторні макети, так і можливість підключення інших стендів.

Обладнання та призначення стендів лабораторії на зустрічі представив асистент кафедри автоматизації технологічних процесів, Вольтерс А.О., який керував технічним процесом створення лабораторії. Також у переобладнанні взяли участь інші викладачі кафедри АТП та студенти спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерні-інтегровані технології».

Деталі за посиланням