У перший робочий день тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання Київського національного університету будівництва і архітектури. Сергія Миколайовича цікавили підготовка пунктів до тестування, дотримання рекомендацій головного санітарного лікаря України під час допуску на перебування учасників і працівників на пункті проведення ЗНО, кількість учасників на тестування з математики.

Ректор КНУБА Петро Куліков і перший проректор Денис Чернишев ознайомили т.в.о. міністра Сергія Шкарлета з пунктом тестування. Відповідальна за пункт проведення ЗНО Наталія Бурдейна розповіла Сергію Миколайовичу про те, що КНУБА приділяє серйозну увагу безпечним умовам проведення ЗНО-2020.

Напередодні проведення тестування технічний персонал здійснює повну додаткову ретельну дезінфекцію усіх приміщень, що використовуються на пункті. Спеціальними сертифікованими миючими засобами, що мають антибактеріальну, противірусну та протимікробну дію, були оброблені всі контактні поверхні. Перед входом до пункту, перед кожною аудиторією і в туалетних кімнатах розміщені санітайзери – дезінфікуючі засоби для гігієни рук з метою запобігання передачі патогенних мікроорганізмів. У санітарних кімнатах у достатній кількості було забезпечено постійну наявність рідкого мила та паперових рушників.

Працівники і учасники ЗНО-2020 допускаються на пункт по одному лише після проходження безконтактної термометрії. Велика увага приділяється дотриманню соціальної дистанції як перед так пунктом, так і в приміщенні пункту тестування. Часові межі допуску молоді на пункти були збільшені й кожен учасник прибував у рекомендований йому проміжок часу для запобігання утворення скупчень абітурієнтів та їхніх батьків.

На пункті впродовж усього часу чергували два кваліфіковані медики, готові у разі потреби надати першу медичну допомогу. Усі працівники пункту, відповідно до своїх обов’язків, використовували спеціальні захисні засоби – медичні рукавички, маски, захисні щитки, ізоляційні медичні халати. Під час технологічної перерви всім учасникам і працівникам було запропоновано змінити маски, при цьому було наголошено, що маски сертифіковані, наявні в достатній кількості. На виході з пункту були організовані спеціальні місця для використаних масок і рукавичок. Сергій Миколайович залишився задоволений рівнем підготовки пункту тестування Київського національного університету будівництва і архітектури.

Усі працівники пункту створюють на пункті тестування привітну, затишну, спокійну атмосферу. Девіз нашого пункту: душевний спокій і гармонія – запорука високих балів ЗНО учасників тестування.

Проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна