Перший весняний тиждень виявився неймовірно спортивним як для студентів, так і для викладачів Університету.

2 березня в Навчально-спортивному комплексі університету відбувся відкритий кубок КНУ з настільного тенісу, на який завітали гості з НАУ, Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського коледжу транспортної інфраструктури,  НУБіП України, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

Володаркою КУБКА серед дівчат стала Курпа Ольга (ННЦ «Інститут біології та медицини»), друге місце посіла Прокопенко Катерина (НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»), бронзова нагорода у Безкоровайної Наталії (ННЦ «Інститут біології та медицини»).

У чоловічій сітці змагань перемогу святкувала Гармаш Надія (КУ імені Бориса Грінченка) – єдина дівчина, яка вирішила дати бій юнакам. Срібна нагорода дісталася Голомозу Олексію (НАУ), третє місце посів Мрих Максим (ККТІ).

А вже 3 березня в спортивному комплексі Національного університету харчових технологій пройшли змагання з футзалу серед збірних команд професорсько-викладацького складу ЗВО, розташованих на території Голосіївського району міста Києва.

 

Збірна викладачів КНУ в складі Данилюка І.В.(факультет психології), Рубльова Б.В.(факультет комп’ютерних наук та кібернетики), Оноцького В.В.( факультет комп’ютерних наук та кібернетики), Давиденка М.П., Сахарова К.А., Крамаренка В.Є., Безмилова І.М., Воронкова К.П.( всі кафедра фізичного виховання та спорту), , стала бронзовим призером цих змагань.

 

Цього ж дня яскравий, емоційний та енергійний весняний «Фітнес-марафон» пройшов у НСК Університету. Кожен бажаючий міг ознайомитися, а  найважливіше – спробувати свої сили, в різноманітних напрямах аеробіки: танцювальні зв`язки, силові комплекси та вправи на гнучкість. З бадьорим настроєм та позитивними емоціями студенти розпочали свій «особистий марафон» до літніх канікул.

У тому ж таки спортивному комплексі НУХТУ 4 березня проходили змагання з настільного тенісу серед збірних команд професорсько-викладацького складу ЗВО, що розташовані на території Голосіївського району міста Києва. Збірна команда університету, до складу якої увійшли Вікулова А.О.(економічний факультет), Журавльов В.М.(механіко-математичний факультет) і Ченцов О.І.(факультет комп’ютерних наук та кібернетики), пропустивши вперед лише команду Національної академії СБУ, виборола срібні нагороди турніру.

 

Навчально-спортивний комплекс університету 5 березня приймав гру чергового туру чемпіонату міста Києва серед жінок. Команда нашого університету з досить великою різницею (6:3) перемогла команду Олімпійського коледжу.

 

Всіх вітаємо з прийдешніми святами! Бажаємо здоров’я і весняного настрою!

2

1