6Поки студенти відпочивали після сесії і насолоджувалися канікулами, викладачі КНУ імені Тараса Шевченка мали нагоду перевірити свої фізичні сили у спортивних заходах, що їх щорічно проводить кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу. Протягом канікул тривала Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу, в рамках якої проводилися змагання з баскетболу, бадмінтону, волейболу, настільного тенісу, футзалу.

Отже в змаганнях з бадмінтону серед жінок призерками стали Богданова Н. (кафедра фізичного виховання та спорту НСК), Духнова Л. (кафедра фізичного виховання та спорту НСК), Мороз О. (кафедра фізичного виховання та спорту НСК). Серед чоловіків кращими стали Молочко М. (географічний ф-т.), Шарапов М. (ф-т. комп’ютерних наук та кібернетики), Сахаров К. (кафедра фізичного виховання та спорту НСК).

Команда викладачів географічного факультету стала переможницею в змаганнях з баскетболу, на другому місці команда викладачів кафедри фізичного виховання та спорту, третє місце посіла збірна команда викладачів факультету комп’ютерних наук та кібернетики і механіко-математичного факультетів. А от у волейбольних баталіях перемогу святкувала команда викладачів кафедри фізичного виховання та спорту.

Усі бажаючі могли також  виявити свої здібності у володінні тенісною ракеткою. Яскраві позитивні емоції та прагнення перемоги стали окрасою змагань. У змаганнях серед жінок перемогу святкувала Вікулова А. (економічний факультет), срібна нагорода у Ніщук Л.(кафедра фіз.виховання), бронзова – у Мороз О. (кафедра фіз.виховання). Серед чоловіків беззаперечним лідером вже не перший рік є Журавльов В. (механіко-математичний факультет), на другому місці Ченцов О. (факультет комп.наук та кібернетики), третє місце посів Оліх О. (фізичний факультет).

Завершальним акордом Спартакіади серед професорсько-викладацького складу стали змагання з футзалу. Спортивні протистояння на кожному клаптику поля, підтримка товариша по команді, розпач через незабиті і неймовірна радість забитому м’ячу – такі емоції можна отримати  лише у командній грі.

 Перемогу у турнірі святкувала збірна команда викладачів факультету психології та філософського факультету «Зірка». Друге місце посіла команда кафедри фізичного виховання та спорту. На третьому місці - збірна команда викладачів факультетів комп’ютерних наук та кібернетики, механіко-математичного, радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.

Вітаємо наших призерів і бажаємо міцного здоров’я, натхнення в роботі, нових досягнень у спорті

 

3